Fudbal: Uprkos pritisku gostiju, bodovi za plavo-bele

Zorana Bogdanović | 4. septembar. 2017. | 13:40 | Sport

Fudbaleri Bečeja pobedili su ekipu Dunav iz Starih Banovaca rezultatom 3:1. Pobedu na domaćem terenu, osim golova, obeležili su i incidenti među fudbalerima oba tima.

Na kraju prvog poluvremena, došlo je do koškanja između fudbalera Bečeja Marjana Cvetkovića i Lazara Popovića iz gostujuće ekipe, što je na kraju rezultiralo isključenjem oba igrača.

Kada je reč o igri, Bečejci su od početka bili dominantni. Mladen Kovačević u 28. minutu uz asistenciju Aleksandra Mirkova uspeo da „makazicama“ zada gol protivničkoj ekipi. Još jedan pogodak za plavo-bele postigao je Ognjen Đuričin u 31. minutu. Na početku drugog poluvremena, igrač gostiju Branislav Šavija je dao gol u 48. minutu, a četiri minuta kasnije Đuričin uz asistenciju Kovačevića postavio je konačan rezultat 3:1.

Bečejci su, nakon tri odigrane utakmice, lideri na tabeli sa devet bodova i gol razlikom plus 11, tačnije 13 datih i dva primljena. Drugu poziciju zauzima Borac iz Sakule sa sedam, a treću Omladinac iz Novih Banovaca sa gol razlikom plus šest.