Fudbal: Bačka pobedila Bečejce

Zorana Bogdanović | 16. april. 2018. | 16:58 | Sport

Fudbaleri Bečeja izgubili su od ekipe Bačka 1901 iz Subotice sa 1:3 i tako zabeležili drugi poraz u sezoni.

Bečejci su dobro otvorili utakmicu i kontrolisali igru do 21. minuta kada su golom Dejana Rahića  poveli sa 1:0. Gol Milivoja Krmara iz Bačke u 54. minutu plavo-belima je vidno narušilo samopouzdanje, a osetan je bio i nedostatak kapitena Nemanje Stanojeva, koji nije igrao meč zbog povrede na prethodnoj utakmici. Bečejci nisu iskoristili šanse, a golove su dobili iz kontre.

U 82. minutu gosti su zadali još jedan udarac golom Srđana Orčića a na samom kraju igre Krmar je postavio konačan rezultat 3:1 za Subotičane.

Poraz Bečejaca i dalje nije promenio situaciju na tabeli. Plavo-beli i dalje vode sa 12 bodova jer je najbliži rival Dinamo 1945 u Pančevu izgubio od Radničkog iz Sremske Mitrovice sa 1:2.

Fudbaleri Bečeja naredni meč igraju u subotu sa Radničkim u Zrenjaninu.