Futsal: Pehar stigao u Bečej

Vukašin Ljubojev | 15. maj. 2018. | 15:53 | Sport

Već overeni drugoligaš Klub malog fudbala Bečej 2003, sinoć je na svom parketu nastavio niz pobeda i sa 4:3 poslao kući

Na strani domaćina mrežu su tresli Bojan Ćulum u 13. minutu, Nikola Mandadžić u 18. i 23. i Bojan Lovre u 29. minutu igre, dok su kod gostiju golove postigli Stojanović Miloš u 6. Bogdan Bubanj u 7. i Milan Cvetković u 19. minutu meča.

Pred samu utakmicu priređen je i revijalni deo programa, kada su zamenik komesara za takmičenje u Futsal ligi Vojvodine Sead Čočić i sekretar Fudbalskog saveza opština Bečej-Srbobran Slaviša Dabižljević, Bečejcima dodelili zaslužen pehar i plaketu.