Vaterpolo: Nakon odličnog domaćinstva sledi teško gostovanje

Vukašin Ljubojev | 26. oktobar. 2020. | 11:37 | Sport

U utakmici 3. kola Prve B lige vaterpolisti Bečeja savladali su ekipu Banja Luke rezultatom 18:7, po četvrtinama 3:3, 6:1, 5:1 i 4:2.

U listu strelaca za tim Bečeja upisali su se Jović jedanput, Kuprešak i Marinković po dva, Korovljev tri puta, dok su Pantić i Bošković čak pet puta tresli mrežu gostiju.

Ravnopravan rezultat na semaforu stojao je do kraja prve četvrtine, kada su gosti uspevali da povedu u dva navrata. Ipak, ekipa Bečeja do poluvremena odlazi na plus pet razlike.

U trećoj četvrtini domaći uspevaju u jednom trenutku i da povedu sa deset razlike kada je na semaforu bilo 14:4, da bi se do kraja tog dela utakmice otišlo na kratak predah sa 14:5.

U poslednjem delu meča Bečejci ponovo povisuju na deset razlike, a do kraja samog meča odlaze i na plus 11 kada je nakon poslednjeg sudijskog zvižduka rezultat bo 18:7.

U narednom 4. kolu Prve B lige Bečejci putuju u Obrenovac gde će protiv tamošnjeg TENT-a pokušati da izbore nove bodove.