OK Bečej: Prvi ceo plen na svom parketu

Vukašin Ljubojev | 16. novembar. 2020. | 9:51 | Sport

Odbojkaši Bečeja minule subote u okviru 7. kola Banka Poštanska štedionica Prve B lige savladali su na svom parketu ekipu Toplički Vitezovi iz Kuršumlije sa 3:1 po setovima 25:22, 23:25, 25:18, 25:19.

Ravnopravna borba vodila se u prvom delu utakmice. Krenuli su gosti dobro i otišli na 3:6, ali se u nastavku seta na semaforu u šest navrata gledao izjednačen rezultat, sve do 22:22 kada domaći sa tri vezana boda odlaze na odmor sa 1:0.

U drugom setu slična situacija, ali u korist gostiju koji nakon 19:19 počinju sa odskakanjem i privođenjem kraja ovog dela utakmice u svoju korist sa konačnih 23:25.

U trećem setu gosti uspevaju da pariraju do 6:6, kada Bečejci kreću da se odlepljuju vezanim poenima i da slave u trećem setu sa 25:18, dok su u četvrtom i poslednjem setu na isti način i pri istom rezultatu odskočili i ostavili goste bez bodova.

U narednom 8. kolu bečejski odbojkaši putuju u Loznicu gde će protiv istoimene ekipe pokušati da dođu do novih bodova.