
TV Bečej
TV Bečej
Redakcija TV Bečej | 29. decembar. 2020. | 11:13 | Politika
Pokrajinski sekretar za privredu i turizam, Nenad Ivanišević posetio je danas sa svojim saradnicima opštinu Bečej.
Tokom radnog sastanka sa predsednikom opštine Bečej Draganom Tošićem, razgovaralo se o projektima u oblasti turizma i privrede za koje bi lokalna samouprava mogla da aplicira, ali i privredni subjekti opštine Bečej.
Sekretarijat je u prethode 4 godine Opštinu Bečej podržao sa 12 miliona dinara, a ona bi u narednom periodu mogla da bude i veća budući da Sekretarijat na raspolaganju ima oko 400 miliona dinara u vidu bespovratnih sredstava spremnih za narednu godinu za privrednike i radnike u turizmu, kazao je pokrajinski sekretar Nenad Ivanišević.
On je dodao da će Pokrajina i programima zapošljavanja podržati realizaciju lokalnog akcionog plana, te značajnije pomagati lokalnu samoupravu, posebno u pogledu zapošljavanja teže zapošljivih kategorija.
Nakon sastanka, pokrajinski sekretar je sa predsednikom opštine Bečej, obišao otvorene bazene, geotermalnu bušotinu i priobalje reke Tise, kao jedne od strateških tačaka za ulaganje i razvoj u narednom periodu.
7. sednica SO Bečej protekla bez rasprave
Redakcija TV Bečej | 13. 1. 2021.
Na 7. sednici Skupštine opštine Bečej održanoj danas, našlo se 8 tačaka dnevnog reda.
Usvojeni …
Formiran Opštinski odbor Srpske stranke Zavetnici u Bečeju
Vukašin Ljubojev | 11. 1. 2021.
U velikoj sali opštine Bečej juče je i zvanično formiran Opštinski odbor Srpske stranke Zavetnici, …
Sednica SO Bečej: Usvajanje budžeta i imenovanje novih direktora
Redakcija TV Bečej | 28. 12. 2020.
Kiš: 100 dana stabilne koalicije u Bečeju
Redakcija TV Bečej | 1. 12. 2020.
Povodom 100 dana od formiranja nove opštinske vlasti, predsednik Skupštine opštine Bečej Igor …
SO Bečej: 48 tačaka dnevnog reda usvojeno bez rasprave
Redakcija TV Bečej | 30. 11. 2020.
Milan Onjin imenovan za direktora TO Bečej
Redakcija TV Bečej | 4. 11. 2020.
Pred odbornicima Skupštine opštine Bečej na današnjoj sednici našlo se 13 tačaka dnevnog …