Vaterpolo: Treća vezana pobeda Bečeja

Vukašin Ljubojev | 22. mart. 2021. | 4:46 | Sport

U okviru 14. kola Prve B lige Srbije, vaterpolisti Bečeja savladali su na svom bazenu ekipu TENT-a iz Obrenovca rezultatom 14:9 (3:1, 3:1, 4:5, 4:2)

U listu strelaca upisali su se Uroš Kovačev, Kuprešak, Velimirov i Jović po jednom, Pantić dva puta, Bošković tri, dok je Krstonošić postigao čak pet golova.

Odlično su otpočeli domaći meč i poveli sa 3:0, da bi se do kraja prvog dela otišlo na kratak odmor sa 3:1 na semaforu. U drugom delu meča ista situacija Bečejci ponovo postižu tri gola, dok gosti samo jednom tresu mrežu domaćina.

U trećoj četvrtini čak devet golova, odskočili su Bečejci na 9:3 u četvrtom minutu, ali se do kraja ovaj deo utakmice završio sa 10:7. U poslednjoj četvrtini ekipa Bečeja ponovo odskače na plus šest kada je u jednom trenutku bilo 13:7, da bi rezultat do samog kraja meča bio 14:9.

Vaterpolisti Bečeja naredni meč 15. kola igraju u nedelju u 11 časova na Banjici sa tamošnjom ekipom Vračara.

Nakon Vrtačara, Bečejci će ugostiti prvoplasiranu Mladost iz Pančeva.