Fudbal: Jedno od najboljih prolećnih izdanja Voše

Vukašin Ljubojev | 5. april. 2021. | 8:00 | Sport

Fudbaleri Vojvodine iz Bačkog Gradišta savladali su juče na svom stadionu ekipu Tavankuta sa 2:0, i tako sa bodom manje "dišu za vratom" prvoplasiranom Tekstilcu iz Odžaka.

Jednu od najboljih utakmica u prolećnom delu sezone odigrali su igrači Voše, vrhunski su plavi odradili posao, borili se, zalagali, i ispoštovali sve ono ključno sa treninga, a ishod jesu dva gola i tri boda.

Golove na meču postigli su Bratislav Jelić u 71. minutu kojem je ovo bio jubilarni 50 gol u dresu Voše, i Nenad Pecarski u 80. minutu.

Gust raspored je pred igračima i upravom Voše. Nakon jučerašnjeg domaćinstva, u sredu putuju u Apatin, dok ih u subotu očekuje novo domaćinstvo kada će ugostiti trenutno prvoplasirani Tekstilac iz Odžaka.