Četiri gola za četvrtu poziciju na tabeli

Vukašin Ljubojev | 31. maj. 2021. | 9:37 | Sport

U okviru pretposlednjeg 37. kola Srpske lige Vojvodina, Omladinski fudbalski klub Bečej savladao je na Gradskom stadionu kraj Tise ekipu Slobode iz Novih Kozaraca sa ubedljivih 4:0.

Vrtela se lopta oko gola gostiju većinu prvog dela utakmice, a tek nakon četiri izvesne prilike Bečeja i šanse gostiju iz slobodnog udarca, domaći u 24. minutu postižu prvi gol, strelac Strahinja Ilić.

Nastavili su u daljem toku utakmice da prete plavi, što je rezultiralo da se pre odlaska na odmor, odnosno u 43. minutu Ilić još jednom upiše u listu strelaca.

U drugom delu utakmice, beležimo nešto veći broj šansi za tim iz Novih Kozaraca, ali ne i bolji rezultat po njih, jer već nakon osam minuta igre u drugom poluvremenu Bečejci preko Tomića povisuju na 3:0, a desetak minuta pre kraja preko rezerviste Nijemčevića postavljaju i konačnih 4:0.

U poslednjem 38. kolu fudbali Bečeja putuju u Sakule gde će pokušati da savladaju tamošnju ekipu Borca i tako ostanu četvrtoplasirana ekipa u Srpskoj ligi Vojvodina.