Fudbal: Voša poražena u prvoj pripremnoj utakmici od Šajkaša iz Kovilja

Vukašin Ljubojev | 12. jul. 2021. | 9:23 | Sport

Fudbaleri Vojvodine u prvoj pripremnoj utakmici koja je igrana minulog vikenda na stadionu u Bačkom Gradištu, ostali su poraženi od ekipe Šajkaša 1908 iz Kovilja rezultatom 1:3.

I dok je prvo poluvreme odigrano kao da je prvenstvena utakmica, sa puno borbe i želje za pobedom u drugom delu utakmice je sve to izgledalo drugačije, mnogo slabija igra domaćih rezultirala je da pobeda na kraju pripadne gostima iz Kovilja.

Dominacijom i odličnom igrom domaći preko povratnika Nenada Kudrića u 19. minutu postižu gol, a do samog kraja prvog dela utakmice rezultat je ostao ne promenjen.

U drugom delu utakmice kao što smo već napomenuli, apsolutna inicijativa gostiju, koji uspevaju preko Veselinovića u 48. i 70. minutu da preokrenu rezultat, a potom i da uz pomoć Kotuljače pet minuta pre kraja povise, i privedu utakmicu kraju sa konačnih 1:3.

Naredna pripremna utakmica koja očekuje igrače Vojvodine igra se već u četvrtak kada će snage odmeriti sa Njegošem iz tamošnjeg Lovćenca.